Samolepící etikety

Prodáváme samolepící a nesamolepící etikety ve dvou základních provedeních na kotouči nebo v arších podle způsobu dalšího použití. Dělí se do různých skupin: etikety logistické, etikety grafické, termo etikety, print etikety, nesamolepící etikety a visačky. Etikety na kotoučích a v arších mohou být od čistých logistických bez dotisku až po grafické štítky určené pro přímé aplikace na výrobky nebo další tisk etiket libovolnou technologií.

V naší nabídce je přes 3000 velikostí etiket, případně Vám vyrobíme etikety přesně podle Vašich potřeb.

K výrobě používáme výhradně materiál renomovaných evropských výrobců. V našem sortimentu NIKDY nenajdete materiál v kombinaci Polsko/Čína.

  • bílé etikety pro dotisk v TTR tiskárnách nebo etikety pro přímý tepelný tisk. Lze opatřit i statickým předtiskem informací. Vhodné zejména pro logistiku a značení výrobků.
  • plně grafické etikety ( až 8 barev ) pro polep koncových výrobků v široké škále velikostí, tvarů a materiálů, vč etiket se speciální úpravou FLEXO (vodové s možností UV lakování), UV KNIHTISK a UV FLEXO, které nabízí celou řadu zušlechťujících technologií: oboustranný tisk, tisk do lepidla, deaktivace lepidla, lakování, laminace, číslování, ražba, příčná a podélná perforace, násobný výsek v registru.

Termotransferové pásky Wax/Vosk, Wax-Resin/Vosk-Pryskyřice pro použití při aplikacích na různé druhy materiálů od silného nepotáhnutého papíru až po hladké syntetické povrchy. Nejčastěji je využívána pro tisk čárových kódů, ale i textů a grafiky v termotransferových tiskárnách.

 

Výsledek obrázku pro wax ttrSouvisející obrázek